Opis
Chciałabym torebkę nie dużą , nie małą, nie lubię nerek – pomóż! 🙂
no to ja – tadam- powstała mała podęczna torebka
Falbinka
– uszyta z materiału tapicerskiego , a falbonka jest uszyta z poszewki , tył zółty
– ma kieszonkę na zamek w środku
– zamykana na zamek
– pasek regulowany o szer. 3cm długośc pasek cięty ze 120 cm- jak chcesz dłuższy daj znać w komentarzu
– kolory trochę inne w rzeczywistości
– szyta w naszej pracowni pod Gnieznem
– długośc wejścia do torebki – 20 cm
– wymiary (+/_ 2cm) szer 23 , dł18

